

Sportovní relaxační víkend na Hluboké
| Sporthotel Barborka | Uplynulá
Nový příspěvek
Pro přidání příspěvku se musíš nejdřív přihlásit nebo zaregistrovat
Pro ty, co nebudou vyletit, je v sobotu od 14:00 do 15:45 zarezervovane wellness.
před 7 roky
Hezký povelikonoční týden přejeme s tetou Kájou. Doplatek na výlet na Hlubokou činí celkem 1.900, Kč/osobu (nezapomeňte připisovat do zpráv vaše příjmení, ať víme, za koho to je). S sebou pak nezapomeňte přivézt podložku na cvičení, kdo má overball vemte ho, prosím (a dejte vědět, že ho berete) a máte některá i válec, který byste mohla vzít? (jen délku 90 cm, Dituš :-)) My s Kájou dáme dohromady max. 20, ale bylo by fajn možná udělat hodinu na válcích - najde se mezi vámi pár válců - myšleno náčiní na cvičení, ne obrys vašeho těla :-))? Když ne, nevadí, vezmeme jich pár a zařadíme do kruhového tréninku.
Pěkný den, K+J
před 7 roky
Dita Kačínová
?? Ta je zase vtipná po svátcích ta naše Jaruš. Když ti neni malej dost dobrej, nevezmu holt žádnej ???
před 7 roky
Doufám, že si užíváte hezké Velikonoce. Pomalu se nám blíží naše povedená akcička na Hluboké. Prosím, do konce měsíce zaplaťte doplatek. Hotově ve studiu nebo pošlete, prosím, na účet. Díky ???
před 7 roky
Ahoj holky uz se tesim na víkend cviceni s vami... Jen se chci zeptat do kdy musi byt zaplaceny zbytek pobytu abych to neprosvihla diky jana
před 7 roky
Tak tohle bylo rychlé - hlásím OBSAZENO!!!!
Protože máme už i náhradníky, prosím o zaplacení rezervačního poplatku do konce ledna 2017 - nikoli do konce února 2017 - ať máme jasno v tom, kdo jede. Děkuji :-)
před 8 roky
12.5.2017 - 16:00 | 14.5.2017 - 13:00
ÚČASTNÍCI (11 + 11)