NO Hate Battle Vol. 2
| ERS workout | FinishedDescription
Dovolte, abychom Vás pozvali na druhé freestyle klání konané pod záštitou ERS Workout pro všechny workoutery i workouterky! No Hate battle je v pořadí druhé klání série, která má za cíl navodit ve street workoutových battlech maximálně pohodovou atmosféru, NO arrogance, NO ego-chasing, NO hate!:)
Detailní informace o Battlu naleznete ZDE do jednoho týdne,
??Přihlášky lze zasílát na email: [email protected]
??Hudba bude dodána na flash disku, vždy bude puštěn začátek skladby (nelze hledat konkrétní čas skladby před zahájením setu atleta)
?Jaká jsou pravidla?
Freestyle
– Váhové rozdělení atletů bude do 72kg a nad 72kg.
– První kvalifikační kolo bude trvat 90 sekund, při kterém atleti mohou využít prvky celého parku i zem. Z kazdě váhové katekorie rozhodčí vyberou 8 atletů, které pomocí losování rozdělí do dvojit 1vs1.
– V druhém čtvrfinálovém kole se utkají 4 dvojice atletů stylem 1vs1, každý atlet bude mít dvě kola po 30 sekundách, z čehoš plyne dvouminutový souboj 1vs1, po kterém postupuje pouze jeden z dvojice po rozhodnutí rozhodčích.
– V třetím semifinálovém kole se utkají 2 dvojice atletů stylem 1vs1, každý atlet bude mít dvě kola po 30 sekundách. Tudíž postupují pouze dva atleti do finálového kola.
– Ve finálovém kole se utkají dva atleti o první a druhé umístění stylem 1vs1, kde bude mít každý zase dvě kole po 30 sekundách.
!!!Pozn.: Dvě kola po 30 sekundách budou probíhat stylem.: První atlet využije 30 vteřin času na odcvičení svého setu a potom následuje druhý atlet se svými 30 vteřinami. A potom nastupuje zase první atlet se svými poslední 30 vteřinami, následně pokračuje druhý atlet, který završí dvouminutový battle 1vs1.
?Hodnocení freestyle
– Každý soutěžící, který bude chtít maximální hodnocení musí využít celkový čas na daný set. Proto když někdo z 90 sekund cvičí polovinu času a často odpočívá, i když ukáže těžké cviky, nebude mít lepší hodnocení než soutěžící, který odcvičí plný čas pestrým a náročným cvičením.
– Každý freestylový set by měl obsahovat jak statické, tak dynamické prvky, aby porotcům dokázal, že je všestranný workoutista.
– Každý cvik by měl být hodnocen podle jeho provedení a technického zvládnutí, proto když soutěžící ukáže např. full planche a nemá propnuté lokty, je v trupu prohnutý a délka držení je spíše okamžik, by měl být hodnocen horší známkou než soutěžící, který např. ukáže straddle planche s propnutými lokty, celé tělo je vodorovné a jeho délka je plně dostatečná k posouzení, že soutěžící daný cvik zvládá.
– Plynulý, náročný, pestrý a technický set je vždy lépe hodnocen než set s opakujícími se, nenavazujícími a technicky nezvládnutými cviky, i když extrémně náročnými.